קרקע חקלאית בזכרון יעקב

הגיע הזמן להשקיע חכם!

קרקע חקלאית בזכרון יעקב – לבצע עסקה בעיניים פקוחות

קרקע חקלאית בזכרון יעקבמושבת זכרון יעקב היא אחת הוותיקות בארץ ישראל. היא שוכנת בסמוך לחיפה ובמרחק של פחות משעה מתל אביב. אל המושבה וממנה אפשר להגיע דרך הכבישים 2,4,6 ולא במקרה נמשכות אליה משפחות צעירות אשר מחפשות איכות חיים. איתור קרקע חקלאית בזכרון יעקב יכולה להיות משתלמת ביותר בשל הדרישה הגבוהה למקום וזאת בתנאי שמדובר בעסקה טובה.

החיפוש אחר קרקע חקלאית משתלמת בזכרון יעקב

לא במקרה משקיעים שמים את עיניהם על המושבה היפיפייה, זכרון יעקב. גם היום אפשר למצוא קרקעות חקלאיות במושבה שהופשרו לאחרונה או כאלה שעדיין לא הופשרו. את איתור הקרקע מומלץ לבצע עם חברה מקצועית וגם בהליכה לבד חשוב מאד לקרוא את סימני האזהרה המובאים. 

5 סימני אזהרה בדרך לעסקת רכישת קרקע חקלאית בזכרון יעקב

עסקת רכישת קרקע חקלאית בזכרון יעקב יכולה להיראות מפתה מאד. כיוון שהרכישה היא של קרקע בלבד ההשקעה תהיה נמוכה מהשקעה בנדל"ן והיא תתאים לאנשים שתקציבם נמוך, משקיעים סבלניים ומשקיעים שמחפשים מציאות ורוצים ליהנות מתשואה מהירה (תלוי בסוג העסקה). חמשת הסימנים הבאים יכולים להעלות סימני שאלה לגבי העסקה:

אזורי קרקעות ברחבי הארץ: קרקע חקלאית באבן יהודה | קרקע חקלאית בהרצליה

סימן ראשון – חוסר מידע מידי המוכר

על המוכר לספק מידע על הקרקע. אם הוא לא בדיוק יודע מהן הגבולות שלה, לא בטוח מה מהות הקרקע ואולי אפילו לא יודע אם היא נמצאת בבעלותו או בבעלות מנהל מקרקעי ישראל, זהו סימן מחשיד. ישנם מקרים בהם המוכרים קיבלו את הקרקע בירושה והם מעולם לא בדקו לעומק את מה שיש בידיהם וישנם מקרים חמורים בהם אנשים מנסים למכור קרקע לא שלהם או כזו שהם לא באמת רשאים למכור. 

סימן שני – מחיר נמוך מדימגרשים חקלאים למכירה בזכרון יעקב

רכישת קרקע חקלאית בזכרון יעקב צריכה להיות בסכום סביר. אין סכום שהוא נמוך או גבוה אלא ישנו סכום ריאלי וברגע שהסכום נמוך מדי הדבר יכול להצביע על בעייתיות בעסקה או בקרקע. יכול להיות שהבעלים הנוכחיים מנסה להיפטר מהקרקע במהרה כיוון שהוא צריך לשלם עליה מיסים ויכול להיות שהוא יודע שעומדת להתבצע הפקעה. יש לבחון לא רק את מחיר העסקה אלא להשוות אותה לעסקאות אחרות שנעשו בסביבה.

סימן שלישי – אזור בעייתי

חשוב מאד לבחון את האזור בו נמצאת הקרקע החקלאית. גם כשמדובר בזכרון יעקב יכול להיות שישנה שמורת טבע קרובה, אזור מסחר או כל דבר אחר אשר מצביע על כך שבנייה בשטח היא כמעט בלתי אפשרית. כמובן, רצוי לדעת גם מה סוג הקרקע וכל זאת במטרה להעריך את השווי האמיתי שלה. חברת קרקע טובה מבצעת את הבדיקות המעמיקות ביותר כחלק מליווי עסקאות רכישת קרקע.

סימן רביעי – הפקעת קרקעות באזור

כדאי לדעת כי המדינה יכולה להפקיע קרקעות וזאת גם בלי לתת כל פיצוי לבעליהן. כדאי לבחון מראש האם בוצעה הפקעת קרקעות באזור ובכלל, מה עלה בגורלן של הקרקעות הסמוכות. ישנם מקרים בהם בעלי הקרקע יודעים שהיא עומדת לעבור הפקעה וממהרים לבצע עסקה לפני שהדבר יקרה. יש לאסוף כמה שיותר מידע על האזור, מה נעשה בו ולעשות זאת במועצה.

סימן חמישי – חוזה בעייתי

כל עסקת קרקע דורשת חוזה וכל אחד מהצדדים חייב לוודא כי יהיה לו עורך דין מקצועי, שמבין בתחום ושייצג אותו על הצד הטוב ביותר. חוזה מורכב, עם פרטים חסרים ואפילו חוזה שלא מתאים לציפיות האישיות, חייב לעורר חשד. במקרים מסוימים חוזה שכזה יצביע על אי התאמה בין הציפיות של שני הצדדים ובמקרים אחרים הוא יצביע על עסקת קרקע חקלאית בזכרון יעקב שהיא בעייתית. 

בצעו את העסקה הנכונה והטובה לכםקרקעות חקלאיות באיזור זכרון יעקב

חברת קרקע טובה עוסקת בתחום השקעת הקרקעות ומביאה ניסיון רב לכל עסקה. המטרה שלנו היא ללוות אתכם בדרך למציאת העסקה הנכונה והטובה ביותר עבורכם. דרכנו תוכלו למצוא קרקעות מופשרות, קרקעות שעומדות להיות מופשרות בטווח הקצר והשקעות משתלמות לטווח הארוך. אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים כאן באתר וליהנות מייעוץ ללא כל התחייבות וללא תשלום. 

Rate this post

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-050-800-4093 או השאירו פרטים

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

חברת קרקע טובה מתמחה בתחום קרקעות חקלאיות להשקעה.
החברה שמה לעצמה ללוות את לקוחותיה לכל אורך הדרך, משלב הבנת הצרכים, דרך איתור הקרקע הרלוונטית ועד לביצוע העסקה בפועל.
המטרה שלנו היא לעזור לך לבצע את התהליך כך שיתאים לצרכים האישיים שלך.

שירותי החברה מקיפים ועונים על כל הצרכים ברכישת קרקע להשקעה.
החברה מתמחה באיתור קרקעות טובות להשקעה, מיפוי התאמה ואיתור של נכסים אטרקטיביים ומציאת קרקעות שמיועדות לעבור שינוי והפשרה.
כיוון שכל אחד ואחת מעמידים סכום משתנה לצורך העסקה, חשוב לנו למצוא את העסקאות שיכולות להיות רלוונטיות ולאתר גם הזדמנויות ברגע האחרון.

לחצו על התמונה לקבלת מידע על הפרוייקט

מלאו פרטים לקבלת מידע

תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:

קרקעות למכירה לפי איזורים:

עסקאות חמות באתר: שדה ורבורג, גדרה, פרדס חנה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו! דילוג לתוכן