קרקע חקלאית בהרצליה

הגיע הזמן להשקיע חכם!

קרקע חקלאית בהרצליה – למצוא השקעה משתלמת

קרקע חקלאית בהרצליהעם תחום שיפוט של כ-22 דונם וכמעט 100 אלף תושבים, הרצליה היא אחת הערים שמושכת אליה משפחות וצעירים. בעשור האחרון העיר התפתחה והפכה לידידותית יותר למשפחות והדבר נראה בהקמת עשרות גני השעשועים, הפעילויות הרבות שבה ומרכזי הבילוי. רכישת דירה בעיר היא ללא כל ספק חלומן של משפחות רבות ועבור משקיעים, איתור קרקע חקלאית בהרצליה יכולה להיות צעד נבון.

קרקע חקלאית להשקעה תהיה בדרך כלל כזו שכרגע אי אפשר לבנות עליה (כלומר לא מופשרת) אך בעתיד המצב ישתנה והיא תהיה שווה הרבה יותר ממחיר הקנייה. כמשקיעים, אחת השאלות שיכולות לעלות היא מדוע אנשים בעלי קרקע שיכולה להניב תשואה גבוהה ירצו למכור אותה והתשובה לכך אף פעם לא אחת יחידה. הקרקע יכולה להימכר בשל עזיבת הארץ, ירושה, צורך בכסף מידי ועוד.

קניית קרקע חקלאית בהרצליה לפני ולאחר הפשרה

אמרנו כי לרוב הקרקעות המוצעות למכירה יהיו לא מופשרות. כלומר עוד אין אישורים לבנות עליהן אך גם היום אפשר למצוא גם קרקעות מופשרות. כדאי לדעת כי תהליך ההפשרה עולה כסף וישנם אנשים אשר מעדיפים למכור את הקרקע מאשר לבצע תשלומים נוספים עבור הקרקע. קרקעות אלו יכולות להיות הזדמנות מושלמת להשקעה כיוון שברור מתי אפשר יהיה לבנות עליה ולהעריך בכמה השווי יעלה בשנים הקרובות.

קרקע חקלאית בהרצליה תהיה השקעה בשני המקרים, גם לפני וגם לאחר הפשרה. קרקע שאינה מופשרת תהיה לרוב השקעה טובה ובמיוחד בערים כמו הרצליה. אוכלוסיית העיר ממשיכה לגדול אך תשואות הבניה שלה מוגבלות ולכן היא תהיה חייבת להעביר שינויים בשנים הקרובות ולבצע פעולות הפשרה. אם אתם מחפשים אחר ההשקעה הבאה שלכם, הרצליה היא ללא כל ספק האזור בו תרצו להתמקד.

טיפים לפני רכישת קרקע חקלאית להשקעה בהרצליה

רכישת קרקע יכולה להיות השקעה מצוינת. לעתים המימוש מתבטא תוך שנים בודדות ולעתים תוך עשרות שנים. כדי להעריך את ההשקעה ולקבל את ההחלטה הנכונה, מצורפים הטיפים הבאים:

הערכה מקצועית של שווי הקרקעמגרשים חקלאים למכירה בהרצליה

קל מאד להתפתות לעסקאות שעל הנייר נראות מעולה. בעל קרקע חקלאית בהרצליה יכול להעיד על מצבה, על האינטרסים שלו ועל מה שהוא חושב שהיא תהיה שווה בעתיד אך יש לזכור כי המטרה שלו היא למכור ולהרוויח כסף. רק הערכה מקצועית של שווי הקרקע יכולה להציג תמונה אובייקטיבית של העסקה והמומחים של קרקע טובה מבצעים הערכה כחלק מתהליך ליווי העסקה.

מצב האזור

יש לבחון מה המצב באופן כללי של האזור. על אף שהרצליה היא עיר שנמצאת בעלייה מבחינת איכות החיים והמשיכה שלה לתושבים חדשים, יש בה אזורים שונים. יש לבדוק את איכות הקרקע, לבדוק אם היא בכלל רלוונטית לתהליך בניה ולבחון אילו שכונות נבנו באזור. אי אפשר להסתמך רק על מבט באזור כדי לקבל החלטה אם לקנות את הקרקע החקלאית או לא, אך עלינו לפקוח עיניים, לבחון האם יש מבנים צמודים והאם הם פרטיים או בנייני דירות.

עוד קרקעות באזורכם: קרקע חקלאית בתל אביב | קרקע חקלאית כפר סבא

גודל הקרקע וקרקעות נוספות מסביב

גודל הקרקע צריך להיות רלוונטי לבניה עתידית אך כדאי לדעת כי לפעמים קבלנים רוכשים מספר קרקעות ובונים שכונה באזור. בדרך כלל הם יציעו תמורה גבוהה מאד, בכסף או בדיור והתשואה גבוהה למדי. חשוב לבדוק כי הגודל של הקרקע ואלו שסביבה מאפשרים לבצע פיתוח במקום ושהיא לא תישאר כגינת ירק עתידית. 

בחינת תוכניות פיתוח בעירייה

כל עירייה וכך גם עיריית הרצליה מפרסמת תוכנית תב"ע (תוכנית בניה עירונית). אפשר להסתכל על התוכניות העתידיות ולדעת האם ישנה כוונה לפתח את האזור בו נמצאת הקרקע. אם בעל קרקע חקלאית בהרצליה אומר כי בקרוב יבנו במקום, ניתן לבדוק זאת בעירייה וגם קרקע טובה תבחן זאת במסגרת מתן ייעוץ.

בדיקת החוזהגרקעות למכירה באיזור הרצליה

החוזה הוא חלק בלתי נפרד מהעסקה ויש לבחון אותו בקפידה ועם עורך דין. חשוב לשים לב על שם מי רשומה הקרקע, האם היא רשומה בטאבו, האם יש עליה חובות ועוד. כמובן, יש לבחון את אופן העברה, גבולות הקרקע ושכל המידע שניתן בעל פה יבוא לידי ביטוי בכתב. 

קרקע טובה

חברת קרקע טובה מביאה ניסיון רב לעסקאות השקעה בקרקע ומבצעת את כל הבדיקות המקיפות מתוך מטרה לעזור בקבלת ההחלטה הנכונה. לפרטים ובדיקה כיצד נוכל לעמוד לרשותך, זה הזמן להשאיר פרטים כאן באתר.

Rate this post

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-050-800-4093 או השאירו פרטים

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

חברת קרקע טובה מתמחה בתחום קרקעות חקלאיות להשקעה.
החברה שמה לעצמה ללוות את לקוחותיה לכל אורך הדרך, משלב הבנת הצרכים, דרך איתור הקרקע הרלוונטית ועד לביצוע העסקה בפועל.
המטרה שלנו היא לעזור לך לבצע את התהליך כך שיתאים לצרכים האישיים שלך.

שירותי החברה מקיפים ועונים על כל הצרכים ברכישת קרקע להשקעה.
החברה מתמחה באיתור קרקעות טובות להשקעה, מיפוי התאמה ואיתור של נכסים אטרקטיביים ומציאת קרקעות שמיועדות לעבור שינוי והפשרה.
כיוון שכל אחד ואחת מעמידים סכום משתנה לצורך העסקה, חשוב לנו למצוא את העסקאות שיכולות להיות רלוונטיות ולאתר גם הזדמנויות ברגע האחרון.

לחצו על התמונה לקבלת מידע על הפרוייקט

מלאו פרטים לקבלת מידע

תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:

קרקעות למכירה לפי איזורים:

עסקאות חמות באתר: שדה ורבורג, גדרה, פרדס חנה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו! דילוג לתוכן