קרקע חקלאית בגדרה

מלאו פרטים לקבלת הצעה

תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:

הגיע הזמן להשקיע חכם!

איך למצוא קרקע חקלאית בגדרה להשקעה?

קרקע חקלאית בגדרההמושבה גדרה נמצאת באזור השפלה וחיים בה כ-30 אלף תושבים. היא בנויה על פני שמונה גבעות ובשטח השיפוט שלה שטחים ירוקים רבים. היום אפשר למצוא קרקע חקלאית בגדרה להשקעה מתוך אמונה כי בעתיד המושבה תמשיך להתפתח, למשוך אליה משפחות וצעירים ויהיה צורך להמשיך לבנות בשטחה.

השקעה בקרקע חקלאית יכולה להתגלות כמשתלמת במיוחד אך אי אפשר להתעלם מכך שלא כל עסקה באמת נוצצת כפי שהיא נשמעת. כמשקיעים, אחת המטרות שלנו היא למצוא את העסקה הטובה ביותר, לזהות את הקרקע המתאימה לנו ולבחון היטב את החוזה שאנו חותמים עליו. הדרך למצוא את הקרקע המושלמת עוברת במספר השלבים המפורטים בכתבה.

הגדרת הציפיות לפני חיפוש קרקע חקלאית

עוד לפני שנתחיל לחפש אחר קרקע חקלאית בגדרה עלינו להגדיר מה אנחנו מצפים. האם אנחנו רוצים לבצע עסקה עם תשואה מידית או אולי אנחנו מתכוונים להשקיע למען הילדים (ואפילו הנכדים)? אנחנו צריכים לחשוב מהי תשואה טובה מבחינתנו וחשוב לא פחות, כמה כסף אנחנו מוכנים להשקיע? ככל שהציפיות שלנו יהיו ברורות יותר כך נוכל לדעת מה אנחנו מחפשים. כשנדע מה אנחנו מחפשים יהיה לנו הרבה יותר קל למצוא את העסקה המתאימה.

בחינת אמצעי המימון

הגדרת התקציב היא חלק בלתי נפרד מתהליך רכישת הקרקע בגדרה. במקום להיות מופתעים ממחירי הקרקע, כדאי לבחון קודם כל את אמצעי המימון ואז לקבוע כמה כסף יש לנו לצורך ההשקעה. חברת קרקע טובה מלווה עסקאות קרקע ומלווה גם את תהליך המימון ומומלץ להתייעץ על כך. כמובן, מימון משמעותו תשלומים חודשיים ויש לוודא כי העסקה המתבצעת מתאימה לחיים הכלכליים שלנו.

אולי יעניין אותך: קרקע חקלאית בעפולה | קרקע חקלאית בנס ציונה

איתור קרקע חקלאית בגדרהלקנות קרקע בגדרה

ברגע שברור לנו מה אנחנו מחפשים, זה הזמן להתחיל לבחון אילו עסקאות יש בגדרה. מומלץ לבחון מספר עסקאות, להשוות בניהן ואפילו לבצע השוואה לעומת חלופות במקומות אחרים. איתור קרקע חקלאית בגדרה יכול להתבצע דרך פרסומים שונים או דרך קרקע טובה המתמחה בתחום ומביאה ניסיון רב. בכל מקרה, לאחר מציאת הקרקע יש לבצע בדיקות מקיפות לפני חתימה על החוזה והעברות כספים. 

ביצוע בדיקות מקיפות

אנחנו הישראלים נוטים להיות חשדניים ולא במקרה. חלקנו רוצים לדעת מדוע הקרקע נמכרת (ובמיוחד אם מספרים לנו על הזדמנות יוצאת דופן) וכולנו רוצים לדעת מה אנחנו באמת קונים. הנה חלק מהדברים שנרצה לבדוק לפני הרכישה:

  • תב"ע – גדרה היא מושבה ומועצה מקומית ואנחנו יכולים לגשת את המועצה כדי לראות מהן התוכניות הצפויות מבחינת הפיתוח. כדאי להסתכל אילו פעולות נעשו בשנים האחרונות, כמה אנשים עברו לגור בגדרה ולנסות להבין האם הפשרת הקרקע החקלאית עומדת על הפרק או לא.
  • בעלות – חשוב לבחון מי הבעלים האמיתיים של הקרקע הנוכחית והאם מותר לו למכור אותה. אין לצאת מנקודת הנחה שמי שמציע לנו עסקה יכול לבצע אותה. לפעמים הקרקע נרכשה לפני עשרות שנים, עברה בירושה ולבעלים הנוכחיים אין אישור למכור אותה. 
  • גודל הקרקע – יש לבחון מהו גודל הקרקע ואם הדבר נשמע ברור או פשוט חשוב לדעת כי אין זה כך. מה שאנחנו רואים הוא לא בהכרח מה שמוכרים לנו וכיוון שמדובר בקרקע חקלאית אנחנו לא יכולים להיות בטוחים בגבולות. יש לבדוק מה באמת נקבל בתמורה למחיר שהוצע לנו.
  • חוזה – אנחנו עומדים לקבל חוזה עבור רכישת קרקע חקלאית בגדרה ומומלץ לעבור עליו עם עו"ד המתמחה בעסקאות מסוג זה. גם אם חשוב לנו להשקיע עלינו לקחת את הזמן, לעמוד על שלנו ולזכור כי אפשר לנהל משא ומתן על הסעיפים השונים (וכמובן גם על המחיר). 

העברת בעלותהעברת בעלות על קרקע באיזור גדרה

העברת הבעלות נעשית בישראל בשלבים וזאת כיוון שרוב הקרקעות שייכות למדינה ולא לבעליהן. אנחנו חוכרים את הקרקע ולכן נרצה לרשום אותה על שמנו בטאבו בצורה מסודרת. בשלב הראשון יש לבחון שאין מניעה להעביר את הקרקע ולאחר מכן ובהתאם לחוזה אפשר לבצע את העברת הבעלות. לרוב יהיה מעורב עורך דין מטעמנו שידאג שכל השלבים יתבצעו כהלכה. 

מימוש הקרקע בגדרה

השלב האחרון הוא מימוש ההשקעה שלנו. ישנן עסקאות בהן נוכל לבצע את המימוש תוך שנים ספורות וישנן עסקאות שמיועדות לעשר שנים ויותר. אנחנו חייבים לדעת מראש מהי המטרה שלנו וכדאי להתייעץ עם חברה מקצועית כמו קרקע טובה המביאה ניסיון רב באיתור עסקאות משתלמות וליווי כל תהליך ההשקעה. לפרטים והתייעצות ללא התחייבות, השאירו פרטים כאן באתר.

Rate this post

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-050-800-4093 או השאירו פרטים

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

חברת קרקע טובה מתמחה בתחום קרקעות חקלאיות להשקעה.
החברה שמה לעצמה ללוות את לקוחותיה לכל אורך הדרך, משלב הבנת הצרכים, דרך איתור הקרקע הרלוונטית ועד לביצוע העסקה בפועל.
המטרה שלנו היא לעזור לך לבצע את התהליך כך שיתאים לצרכים האישיים שלך.

שירותי החברה מקיפים ועונים על כל הצרכים ברכישת קרקע להשקעה.
החברה מתמחה באיתור קרקעות טובות להשקעה, מיפוי התאמה ואיתור של נכסים אטרקטיביים ומציאת קרקעות שמיועדות לעבור שינוי והפשרה.
כיוון שכל אחד ואחת מעמידים סכום משתנה לצורך העסקה, חשוב לנו למצוא את העסקאות שיכולות להיות רלוונטיות ולאתר גם הזדמנויות ברגע האחרון.

עסקאות חמות באתר עסקאות חמות באתר עסקאות חמות באתר

שדה ורבורג · גדרה · פרדס חנה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו! דילוג לתוכן