קרקע חקלאית בבאר שבע

מלאו פרטים לקבלת הצעה

תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:

הגיע הזמן להשקיע חכם!

קרקע חקלאית בבאר שבע להשקעה

קרקע חקלאית בבאר שבעבאר שבע היא בירת הדרום. שטחה עומד על כ-117 אלף דונם וגרים בה מעל 200 אלף תושבים. העיר נמצאת בפריחה וזאת תודות לגורמים שונים בהם גם אוניברסיטת בן גוריון, עיר הבהדים ונכונות של העירייה לספק ליותר תושבים מקום מגורים. לעיר יש שטחים להתפתח אליהם וחלקם נכנסים תחת הגדרת קרקע חקלאית בבאר שבע

משקיעים אשר מחפשים אזור להשקיע בו בדרום ימצאו כי באר שבע יכולה להיות יעד אטרקטיבי במיוחד. כמובן, זאת בתנאי שמדובר בקרקע אשר עומדת בקריטריונים שונים ובהם: גודל רלוונטי, בעלות שניתנת להעברה, מחיר הוגן ואזור שאין בו מגבלת פיתוח. כמובן, את כל אלה יש לבחון כחלק מתהליך ההשקעה ובקרקע טובה אנו מבצעים את הבדיקות המקיפות כחלק מתהליך ליווי העסקאות.

שאלות נפוצות על עסקת רכישת קרקע חקלאית בבאר שבע

רכישת קרקע חקלאית בב"ש יכולה להיות משתלמת מאד והיא אפשרית עבור אנשים רבים. כיוון שמדובר בקרקע ולא בעסקת נדל"ן, המחירים בהתאם וכמובן כך גם החששות. משקיעים גדולים וקטנים רוצים מצד אחד לעשות את הצעד הגדול אך מן הצד השני חוששים ומעלים שאלות רבות ובניהן:

מה הכי חשוב לדעת לפני השקעה בקרקע?

חשוב לדעת כי עסקת קרקע חקלאית בבאר שבע היא עסקה שכולם יכולים להרוויח ממנה. האינטרס של המשקיע הוא להשיג תשואה עתידית. האינטרס של בעל הקרקע הוא להשיג תשואה כאן ועכשיו והאינטרס של העירייה הוא להפשיר קרקעות ולגדול. זהו הבסיס לעסקה אך חשוב להבין כי לא כל קרקע מתאימה להשקעה והכי חשוב לדעת הוא שאפשר לבדוק את המיקום, את תוכניות הפיתוח של העיר ולהיכנס לעובי הקורה כדי לוודא שהעסקה באמת טובה.

האם כל השקעה באמת בטוחה?מגרשים חקלאים למכירה בבאר שבע

הנטייה של המוכרים תהיה להגיד כי מדובר בעסקה בטוחה. בפועל, לא כל עסקת קרקע היא השקעה בטוחה ובדיוק לשם כך כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום. מעבר לכך שישנם מוכרים אשר לא מספקים את כל המידע על קרקע חקלאית בבאר שבע מתוך תמימות, ישנם גם כאלו שמסתירים מידע או בוחרים להתעלם ממידע כמו הלאמת קרקעות, תכנון עירוני שעלול לעבור על הקרקע העתידית ועוד. חשוב מאד לבצע בדיקות מעמיקות לפני חתימה על מסמך כלשהו וביצוע העסקה.

מה מותר לבנות על קרקע חקלאית בבאר שבע?

הכי חשוב לדעת הוא שאי אפשר לבנות על קרקע חקלאית. המחוקק מבדיל בין סוגי קרקעות כדי לקבוע אילו מתאימות למגורים, אילו למסחר, אילו לתעשייה, אילו לתיירות ואילו מתאימות לחקלאות או שאינן מיועדות לכל ההגדרות הקודמות. העובדה שכרגע אין גידולים על הקרקע אינה הופכת אותן לראויות לבנייה. רכישת קרקע חקלאית בב"ש מיועדת להשקעה ואפשר יהיה לבנות עליה בהתאם לתוכניות, ברגע שהן יפשירו. עכשיו אפשר להשקיע לצורך העתיד.

כמה זמן לוקח עד להפשרת הקרקע?

רק בחלק מהמקרים אפשר לדעת מתי יהיה שינוי ייעוד הקרקע. ישנן עסקאות שמתבצעות כשהעירייה כבר מתכננת לשנות את הייעוד של האזור וישנן עסקאות שמתבצעות הרבה לפני שהעירייה מעוניינת לפתח את האזור בו נמצאת הקרקע. הדרך היחידה להעריך האם יהיה שינוי באזור היא לפנות לעירייה ולראות את תוכניות הפיתוח וכדאי לדעת שהן זמינות לכל ויכולות להיות משמעותיות בקבלת החלטה האם לרכוש קרקע חקלאית בבאר שבע או לחפש אחר עסקה אחרת.

לפנות למומחים בתחוםקרקעות להשקעה באיזור באר שבע

חברת קרקע טובה מלווה עסקאות בתחום קרקעות חקלאיות ומביאה ניסיון רב בתחום. החברה מתמחה באיתור הזדמנויות מיוחדות ובדיקה מקיפה עבור כל קרקע ועסקה. רוצים לדעת כי העסקה שאתם עומדים לבצע היא הטובה ביותר עבורכם? השאירו פרטים כאן באתר והתייעצו איתנו ללא כל התחייבות מצדכם.

אזורי מכירה נוספים: קרקע חקלאית ברחובות | קרקע חקלאית בכרכור

Rate this post

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-050-800-4093 או השאירו פרטים

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

חברת קרקע טובה מתמחה בתחום קרקעות חקלאיות להשקעה.
החברה שמה לעצמה ללוות את לקוחותיה לכל אורך הדרך, משלב הבנת הצרכים, דרך איתור הקרקע הרלוונטית ועד לביצוע העסקה בפועל.
המטרה שלנו היא לעזור לך לבצע את התהליך כך שיתאים לצרכים האישיים שלך.

שירותי החברה מקיפים ועונים על כל הצרכים ברכישת קרקע להשקעה.
החברה מתמחה באיתור קרקעות טובות להשקעה, מיפוי התאמה ואיתור של נכסים אטרקטיביים ומציאת קרקעות שמיועדות לעבור שינוי והפשרה.
כיוון שכל אחד ואחת מעמידים סכום משתנה לצורך העסקה, חשוב לנו למצוא את העסקאות שיכולות להיות רלוונטיות ולאתר גם הזדמנויות ברגע האחרון.

עסקאות חמות באתר עסקאות חמות באתר עסקאות חמות באתר

שדה ורבורג · גדרה · פרדס חנה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו! דילוג לתוכן