אדמה חקלאית למכירה בראשון לציון

הגיע הזמן להשקיע חכם!

השקעה במרכז – אדמה חקלאית למכירה בראשון לציון

אדמה חקלאית למכירה בראשון לציון

הרצון לגור במרכז הארץ מאפיין רבים. הקרבה למקומות עבודה רבים, אזורי הבילוי והים, הם חלק מהסיבות לכך. העלייה בדרישה תואמת את התרחבות האוכלוסייה אך אינה תואמת למספר הבניינים שנבנים בערים השונות. הסיבה לכך שלא נבנים יותר בניינים טמונה בגורמים שונים שהעיקרי הוא שייכות הקרקע.

במדינת ישראל בעל קרקע אינו יכול להחליט בעצמו מה יעשה איתה. המדינה והמנהל קובעים מה יהיה הייעוד של אותה קרקע וקובעים לשנות את הייעוד על פי הצורך. אדמה חקלאית בראשון לציון היא דוגמה לקרקע אשר לא ניתן לבנות עליה כרגע, אך ככל הנראה בעתיד תשמש לבנייה.

מאין אנו יודעים כי הקרקע אינה מיועדת לחקלאות?

המונח "קרקע לחקלאות" אינו בהכרח מתייחס לאדמה שיש לעבד אותה. ברור כי בחולות ראשון לציון לא ניתן לגדל גידולים חקלאיים. ההגדרות שקבע המנהל מפרידות בין אדמה שיש לנו את הזכות לבנות עליה לבין זו שנוכל לממש בעתיד או במקרה של מושבים חקלאיים, המטרה היא באמת לעבד אותה.

אנו יכולים לראות כיצד הפכו בשנים האחרונות אדמות חקלאיות בראשון לציון לבניינים. תהליך הפשרה שמתבצע בתיאום בין המנהל לבין העיר הוא זה שמאפשר את התפתחותה של השנייה. מבחינתנו, משמעות הדבר היא כי אדמה חקלאית למכירה בראשון לציון יכולה להיות השקעה חכמה.

בעקבות הכתבה שקראת: קרקע חקלאית ביבנאל | קרקע חקלאית בחולון

4 סיבות להשקיע באדמה חקלאית בראשון לציון

אלו מאיתנו התוהים מדוע לחפש אדמה חקלאית למכירה בראשון לציון ימצאו את הסיבות הבאות רלוונטיות וכמשפיעות על קבלת ההחלטה:

  1. העיר נמצאת בהתפתחות מתמדת

עד לפני כעשור, העיר ראשון לציון לא חוותה את הגידול המשמעותי שהיא חווה בשנים האחרונות. לפני כעשור "גילו" הישראלים את עיר החולות אשר קרובה למרכז ומאפשרת ליהנות מכל העולמות: הקרבה לתל אביב, לים, לאזורי מסחר ובילוי. העיר מושכת אליה צעירים ומשפחות והתפתחות זו היא סיבה טובה להשקעה.בואו לברר על אדמה חקלאית למכירה בראשון לציון

  1. עתודות הקרקע מסתיימות

לצד ההתפתחות של העיר, אנו עדים למחסור בקרקעות. "יש גבול" ליכולת של העיר לגדול ולכן אדמה חקלאית למכירה בראשון לציון עשויה להיות השקעה משתלמת, כל עוד העסקה נבדקת בקפידה. הסיכוי שהעיר תצטרך להפשיר את הקרקע גבוה מאד.

  1. הפרויקטים שיש בסביבה

ישנם פרויקטים אשר כבר נמצאים בתהליך. קרקעות רבות הופשרו וקצב הגדילה יוביל ככל הנראה לתהליכי הפשרה רבים בעשור ושני העשורים הקרובים. כמו כן, ישנם פרויקטים "על הנייר" שעומדים להתממש בכל רגע וכניסה אליהם יכולה להיות עסקה משתלמת.

  1. תוכניות מקומיות

באפשרותנו לבחון את התוכניות המקומיות ולראות את השינויים הצפויים בשנים הקרובות. ההתפתחות של העיר גרמה בין היתר ליצירת תוכניות המצביעות על ייעוד הקרקעות והן הופכות את ההשקעה באדמה חקלאית בראשל"צ לכדאית לעומת אפשרויות השקעה אחרות.

תהליך רכישה חכם

כמה עולה אדמה חקלאית למכירה בראשון לציון?
לאחר שהבנו מה הופך דווקא קרקע חקלאית להשקעה טובה, עלינו לשאול את עצמנו כיצד נבצע את התהליך בצורה חכמה. עלינו לצאת מנקודת הנחה שלא כל פרויקט ולא כל רכישה היא טובה וגם אם אנחנו שומעים הבטחות שונות, חשוב שנבדוק את בסיסן.

את תהליך הרכישה ניתן לבצע לבד, אך אנשי המקצוע יעזרו לנו לבצע את ההשקעה בחוכמה ויאתרו עבורנו את אזורי הרכישה המתאימים לציפיות שלנו.

בחברת קרקע טובה אנו עומדים לרשות לקוחותינו ומביאים ניסיון רב וידע לכל עסקה. בהתאם לדרישות הלקוח אנו מצליחים לאתר את העסקה התואמת לציפיות האישיות, לגובה ההשקעה המבוקש ולזמן התשואה הרצוי. לפרטים נוספים, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים כאן באתר ונחזור אליך בהקדם.

3.6/5 - (5 votes)

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-050-800-4093 או השאירו פרטים

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

חברת קרקע טובה מתמחה בתחום קרקעות חקלאיות להשקעה.
החברה שמה לעצמה ללוות את לקוחותיה לכל אורך הדרך, משלב הבנת הצרכים, דרך איתור הקרקע הרלוונטית ועד לביצוע העסקה בפועל.
המטרה שלנו היא לעזור לך לבצע את התהליך כך שיתאים לצרכים האישיים שלך.

שירותי החברה מקיפים ועונים על כל הצרכים ברכישת קרקע להשקעה.
החברה מתמחה באיתור קרקעות טובות להשקעה, מיפוי התאמה ואיתור של נכסים אטרקטיביים ומציאת קרקעות שמיועדות לעבור שינוי והפשרה.
כיוון שכל אחד ואחת מעמידים סכום משתנה לצורך העסקה, חשוב לנו למצוא את העסקאות שיכולות להיות רלוונטיות ולאתר גם הזדמנויות ברגע האחרון.

לחצו על התמונה לקבלת מידע על הפרוייקט

מלאו פרטים לקבלת מידע

תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:

קרקעות למכירה לפי איזורים:

עסקאות חמות באתר: שדה ורבורג, גדרה, פרדס חנה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו! דילוג לתוכן