קרקע חקלאית בקריית ביאליק

לחצו על התמונה לקבלת מידע על הפרוייקט

מלאו פרטים לקבלת מידע

לקוחות ממליצים:

קרקעות למכירה לפי איזורים:

איתור וקניית קרקע חקלאית בקריית ביאליק

קרקע חקלאית בקריית ביאליקקריית ביאליק היא מועצה מקומית הנמצאת באזור הקריות שבצפון הארץ. במועצה מתגוררים כ-40 אלף תושבים ושטח השיפוט שלה עומד על כ-8,000 דונם. קרקע חקלאית בקריית ביאליק יכולה להיות השקעה טובה לאור העובדה שכל אזור הקריות מושך אליו תושבים רבים, צעירים ומשפחות וזאת תודות לקרבה לחיפה, מקומות עבודה רבים ותחבורה ציבורית איכותית.

איתור קרקע חקלאית להשקעה בקריית ביאליק

קרקע חקלאית היא קרקע שכרגע אי אפשר לבנות עליה. לעתים היא תשמש לצרכי חקלאות אך פעמים רבות היא תיקרא כך בשל הגדרת החוק. בשנים האחרונות, עם הגדילה באוכלוסייה והצורך להאצת הבנייה, אפשר לראות כי מועצות רבות הכשירו קרקעות והפכו אותן לזמינות לבנייה. סיבה זו מספיקה למשקיעים כדי לחפש אחר קרקע בקריית ביאליק.

לאחר קבלת ההחלטה להשקיע ברכישת קרקע השלב החשוב הבא הוא איתור העסקה המתאימה. אמנם אפשר לראות מודעות שונות ואנשים שמציעים קרקע למכירה, אך ברור כי רכישה שלא דרך איש מקצוע ובלי בדיקת רקע, עלולה להיות שוות ערך לקניית חתול בשק. בתהליך קניית קרקע חקלאית בקריית ביאליק יש לשאלות שאלות רבות כדי לוודא שהעסקה אכן מתאימה לציפיות האישיות.

קרקע חקלאית בקריית ביאליק – שאלות שיש להעלות בתהליך הרכישה

כחלק בלתי נפרד מתהליך בדיקת העסקה יש לשאול שאלות שונות. חלקן יופנו לבעלי הקרקע ואחרות יופנו לגורמים אחרים אשר יכולים לספק מידע מהימן וחשוב שיעזור בקבלת החלטה האם לבצע את העסקה או לא. אלו חלק מהשאלות שניתן להעלות:

למי שייכת הקרקע?

לפני רכישת הקרקע החקלאית חשוב מאד לבדוק למי היא שייכת בפועל. קל מאד להאמין לאנשים שטוענים כי הקרקע שלהם ולפעמים גם המוכר מוסר מידע בתמימות ולכן התפקיד לבחינה מדוקדקת הוא של המוכר. ישנן השקעות מעולות גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך אבל כדי לממש אותן התנאי הראשון שחייב להתקיים הוא שאפשר יהיה לשנות את בעלות הקרקע.

מהן תוכניות המתאר של העיר?מגרשים חקלאים למכירה בקריית ביאליק

שאלה חשובה שיש להעלות כחלק מבדיקת העסקה היא מה התוכניות של העיר ובאופן ספציפי באזור. המטרה היא לקנות קרקע חקלאית בקריית ביאליק שתעבור הפשרה ושאפשר יהיה למכור אותה או לבנות עליה ובכל מקרה למנף את העסקה. את השאלות על הצפי העתידי של האזור יש להפנות אל המועצה המקומית ולבצע בדיקה מדוקדקת של התוכניות על מנת להעריך האם עומדים להיות שינויים באזור ומתי.

כיצד תמומן העסקה?

סוגיה חשובה נוגעת לאופן המימון של העסקה. על פניו נשמע כי עסקת מזומן היא פשוטה, אך בשל המהירות שלה היא עלולה להוביל להחלטות שגויות ולכן גם במקרה זה יש לבדוק את החלופות. הסיבה לכך שחשוב לבחון אמצעי מימון הוא שכל הגורמים המממנים רוצים לדעת כי הם משקיעים השקעה טובה ואם הם יסכימו לכך, ישנו סיכוי גדול יותר שהקרקע באמת שווה את התשלום שיבוצע. גם אם הכוונה היא לשלם בסוף במזומן, רצוי לבדוק את החלופות.

אילו תשלומים נלווים לעסקה?

התשלום על העסקה בדרך כלל לא יהיה התשלום שצוין בתחילתה. הסיבה לכך היא שישנם היטלים ומיסים שונים שחלים על הרוכשים והמוכרים. יש לעשות בדיקה מעמיקה מראש ולדעת כמה תעלה קרקע חקלאית בקריית ביאליק לאחר כל התשלומים לכל הגורמים. כדאי להתייעץ עם חברת קרקע טובה בתהליך ולקבל שירות מקיף מאיתור הקרקע המתאימה עד לבדיקת העסקה לעומק.

היתרון של עבודה עם חברה מקצועיתקרקעות חקלאיות באיזור קריית ביאליק

חברה מקצועית כבר ביצעה מספר עסקאות קרקעות חקלאיות והיא תוכל ללוות את העסקה לאורך כל הדרך. בשלב הראשון היא תבקש לתאם ציפיות, להבין מה הסכום שתרצו להשקיע, האם אתם מעוניינים גם בפתרונות מימון וגם תבקש לדעת האם אתם רוצים למצוא עסקה קצרת טווח או ארוכת טווח. לאחר מכן היא תוכל למצוא את הקרקע המתאימה לכם, בקריית ביאליק או מקומות אחרים בארץ ולבסוף לבדוק את הפרטים הקטנים, לפני שכסף יחליף ידיים.

חברת קרקע טובה עומדת לרשותכם עם צוות מקצועי ומנוסה. אנו מציעים עסקאות בטווחי מחירים מגוונים, מציעים ביטחון כלכלי וגם יודעים לאתר הזדמנויות ומציאות יוצאות דופן. לפרטים נוספים ואיתור הקרקע המתאימה להשקעה שלכם, צרו עימנו קשר או השאירו את פרטיכם באתר.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו!