קרקע חקלאית בנתניה

מלאו פרטים לקבלת הצעה

תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:

הגיע הזמן להשקיע חכם!

איך למצוא קרקע חקלאית בנתניה שטובה להשקעה

קרקע חקלאית בנתניהנתניה היא העיר השביעית בגודלה מבחינת מספר התושבים. גרים בה מעל 200 אלף תושבים ושטחה הוא כמעט 30 אלף דונם. כל מי שמגיע לעיר רואה שהיא כל הזמן מתפתחת ונבנים בה עוד בניינים ואין זה מפתיע. הקרבה שלה לתל אביב, הרכבת הזמינה ומערכת החינוך, הן חלק מהסיבות שמשפחות עוברות אליה. היום אפשר למצוא קרקע חקלאית בנתניה להשקעה קצרה או ארוכת טווח. 

שלב ראשון – הגדרת ציפיות לקראת העסקה

רגע לפני תחילת החיפושים אחר קרקעות חקלאיות כדאי לדעת לקראת מה אנחנו הולכים ולדעת מה אנחנו מחפשים. בין היתר כדאי שנגדיר לעצמנו את הנקודות הבאות:

  • מהו הסכום העומד לרשותנו – עלינו לבדוק מהו הסכום העומד לרשותנו לצורך העסקה ולקבל החלטה האם אנחנו רוצים להשתמש באמצעי מימון נוספים ובאיזה גובה. 
  • האם אנחנו רוצים לממש את התשואה במהירות – ישנן עסקאות למימוש מהיר ולעומתן עסקאות שיכולות להתממש רק בעוד עשורים. כדאי להגדיר כבר בתחילת הדרך מהי המטרה שלנו.
  • האם אנו רוצים להתמקד באזור מסוים – חיפוש אחר קרקע חקלאית בנתניה הוא הגיוני בשל הדרישה למגורים בנתניה. עם זאת, יכול להיות שיש לנו נכונות לחפש עסקאות טובות גם במקומות נוספים. 

שלב שני – איתור עסקאות של קרקע חקלאית בנתניה

לאחר שביצענו תיאום ציפיות לגבי מה אנחנו מחפשים, זה הזמן להתחיל לחפש קרקע חקלאית בנתניה שתתאים לנו. אנחנו יכולים לפנות למוכרים עצמאיים אשר מציעים את הקרקעות שברשותם ויכולים לפנות לחברות מקצועיות המתמחות בתחום. בכל מקרה נצטרך לבחון כל הצעה באופן מפורט ועלינו לבקש לקבל הוכחות לכל מה שנאמר לנו בעל פה.

שלב שלישי – בחינת ה"פרטים הקטנים"מגרשים חקלאים למכירה בנתניה

כל עסקת קרקע חקלאית כוללת פרטים רבים ואנחנו לא רוצים לפספס אותם. עלינו לבדוק מי הבעלים האמיתיים של הקרקע, האם ישנן תוכניות לשינוי הייעוד בעירייה (ואין להסתפק רק ברעיונות שנאמרים לנו) ולבדוק גם את הקרקע עצמה. לעתים בסביבת הקרקע ישנו מפעל מזהם, שמורת טבע או גורמים אחרים אשר עשויים להשפיע על כך שבעתיד אפשר יהיה לבנות במקום. 

שלב רביעי – פניה לעורך דין המומחה בתחום

העסקה תושלם רק לאחר חתימה בין הצדדים והעברת כספים בהתאם למה שייקבע. התפקיד של עורך הדין הוא לבדוק את פרטי העסקה, לשרת אותנו בשלב המשא ומתן ולוודא כי אנחנו באמת מקבלים את התמורה. כמובן, הוא לא יוכל לדעת האם העסקה משתלמת או לא, אך התפקיד שלו הוא לבדוק את החוזה לפרטי פרטים והוא גם איש המקצוע שיוכל לבדוק איתנו האם הקרקע החקלאית בנתניה היא בבעלות פרטית או בבעלות מנהל מקרקעי ישראל.

שלב חמישי – העברת בעלות על הקרקע חקלאית בנתניה

השלב האחרון בעסקה הוא העברת בעלות הקרקע בין הצד המוכר לצד הקונה. בסיום שלב זה אי אפשר להתחיל לבנות במקום אלא יש להמתין לכך שתתבצע הפשרה. קרקע חקלאית בנתניה יכולה להישאר בסטטוס זה לאורך שנים רבות ובדרך כלל כאשר העסקה נעשית כשכבר יש תוכנית הפשרה העלות תהיה גבוהה אך התשואה מידית ולהפך. בעסקאות שאין תוכניות באזור הקרקע תיטה להיות זולה יחסית והתשואה תבוא לידי ביטוי רק בעוד שנים.

אנו עומדים לרשותכםקרקעות חקלאיות באיזור נתניה

חברת קרקע טובה מתמחה בליווי וייעוץ בעסקאות קרקעות. החברה מאתרת קרקעות בכל רחבי הארץ ומלווה לקוחות לעסקאות המותאמות להם באופן אישי. לחברה יכולת למצוא עסקאות למימוש מהיר, עסקאות בסכומים נמוכים ובאיתור השקעות מעולות לפני עליית מחירים. רוצים לשמוע כיצד נוכל לעמוד לרשותכם? השאירו פרטים כאן באתר ונחזור אליכם בהקדם.

אזורים נוספים בהם יש לנו קרקעות: קרקע חקלאית למכירה בכפר תבור | קרקע חקלאית ברחובות

Rate this post

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-050-800-4093 או השאירו פרטים

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

חברת קרקע טובה מתמחה בתחום קרקעות חקלאיות להשקעה.
החברה שמה לעצמה ללוות את לקוחותיה לכל אורך הדרך, משלב הבנת הצרכים, דרך איתור הקרקע הרלוונטית ועד לביצוע העסקה בפועל.
המטרה שלנו היא לעזור לך לבצע את התהליך כך שיתאים לצרכים האישיים שלך.

שירותי החברה מקיפים ועונים על כל הצרכים ברכישת קרקע להשקעה.
החברה מתמחה באיתור קרקעות טובות להשקעה, מיפוי התאמה ואיתור של נכסים אטרקטיביים ומציאת קרקעות שמיועדות לעבור שינוי והפשרה.
כיוון שכל אחד ואחת מעמידים סכום משתנה לצורך העסקה, חשוב לנו למצוא את העסקאות שיכולות להיות רלוונטיות ולאתר גם הזדמנויות ברגע האחרון.

עסקאות חמות באתר עסקאות חמות באתר עסקאות חמות באתר

שדה ורבורג · גדרה · פרדס חנה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו! דילוג לתוכן