קרקע חקלאית בנס ציונה

הגיע הזמן להשקיע חכם!

קרקע חקלאית בנס ציונה – 5 סימנים לעסקה מוצלחת

קרקע חקלאית בנס ציונהנס ציונה ממוקמת בין רשל"צ לבין רחובות. מתגוררים בה כ-50 אלף תושבים והיא חולשת על כ-16 אלף דונם. העיר מוכרת בין היתר בזכות המכון למחקר ביולוגי בישראל ופארק המדע ויצמן שהוא פארק המדע הראשון שהוקם בישראל. כיוון שנס ציונה מתפתחת ומושכת אליה צעירים, משפחות וסטודנטים, ברור כי היא תצטרך להמשיך לפתח את הקרקעות שלה והיום אפשר למצוא קרקע חקלאית בנס ציונה להשקעה.

עסקאות לרכישת קרקע יכולות להיות משתלמות ביותר, אך ברור כי לא כל עסקה אשר מתפרסמת היא באמת עסקה טובה. חברת קרקע טובה מתמחה בתחום זה ומתוך הניסיון ריכזנו 7 סימנים שיעזרו לכם לזהות שהעסקה שלפניכם היא אכן מוצלחת. 

סימן ראשון – סביבה המתאימה לפיתוח

דבר אחד צריך להיות ברור והוא שקרקע חקלאית אינה מיועדת לבניה בשלב זה. כל עוד לא משתנה ההגדרה שלה ולא נעשית הפשרה, אי אפשר יהיה לבנות עליה ושוויה יהיה על הנייר בלבד. כדי להעריך האם יש סיכוי לשינוי הייעוד אחד הדברים שיש לבדוק הוא את הסביבה של הקרקע. אם היא נמצאת באזורי מגורים, אין לצדה גן לאומי או מפעל, זהו סימן חיובי שיכול להצביע על עסקה טובה.

סימן שני – תוכניות פיתוח עירוני מאושרות

המטרה ברכישת קרקע חקלאית בנס ציונה היא למכור אותה ולקבל תשואה ראויה. באופן גס אפשר להגיד כי ישנם שני סוגי עסקאות: עסקה עבור קרקע המיועדת להפשרה ועסקה שאין כל דיון על הקרקע. במקרה הראשון, מעבר להבטחות לכך שבקרוב אפשר יהיה לבנות על הקרקע חשוב לבדוק את תוכניות הפיתוח העירוניות ולוודא כי הן אכן מאושרות. במקרה של עסקה של קרקע שלא מיועדת להפשרה יש לצפות למחיר קרקע נמוך יחסית.

אולי יעניין אותך: אדמה חקלאית למכירה בירושלים | קרקע חקלאית בזכרון יעקב

סימן שלישי – קרקע חקלאית בנס ציונה בבעלות פרטיתמגרשים חקלאים למכירה בנס ציונה

הבעלות של הקרקע צריכה להיות בעלות פרטית כדי שהעסקה תיחשב למוצלחת. במידה והקרקע שייכת למנהל מקרקעי ישראל, יכול להיות שניתן יהיה לחכור את הקרקע ויש לבדוק את הפרטים הקטנים לרבות מה יקרה בעת שינוי הייעוד. זוהי נקודה חשובה שאין להתעלם ממנה וגם אם בעל הקרקע אומר שהוא הבעלים יש לראות הוכחות לכך ולהימנע מהפתעות עתידיות.

סימן רביעי – נתינת אור ירוק מעורך הדין

כל עסקה של רכישת קרקע בנס ציונה צריכה לעבור בדיקה מדוקדקת של עורך דין המתמחה בתחום זה. לא כל עו"ד יכול ללוות את העסקה ויש לבחור באחד שעובד רק למען צד אחד בעסקה ומשרת אותו. לאחר משא ומתן ולאחר קבלת אור ירוק מעורך דין שכבר התנסה בליווי עסקאות רבות מסוג זה, אפשר להשלים את העסקה.

סימן חמישי – איתור על ידי קרקע טובה

איתור עסקת קרקע חקלאית בנס ציונה דורש מיומנות ופניה לחברה מקצועית כמו קרקע טובה מביאה ניסיון רב לתהליך, ביטחון כלכלי וצוות מוכשר בתחום. החברה מתמחה בהבנת צרכי הלקוחות, איתור עסקאות מהירות לצד עסקאות לטווח הארוך, מיפוי ומציאת עתודות קרקע אחרונות בנס ציונה. לפרטים, שיחת ייעוץ ובדיקה כיצד נוכל לעמוד לרשותכם, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים כאן באתר.

Rate this post

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-050-800-4093 או השאירו פרטים

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

חברת קרקע טובה מתמחה בתחום קרקעות חקלאיות להשקעה.
החברה שמה לעצמה ללוות את לקוחותיה לכל אורך הדרך, משלב הבנת הצרכים, דרך איתור הקרקע הרלוונטית ועד לביצוע העסקה בפועל.
המטרה שלנו היא לעזור לך לבצע את התהליך כך שיתאים לצרכים האישיים שלך.

שירותי החברה מקיפים ועונים על כל הצרכים ברכישת קרקע להשקעה.
החברה מתמחה באיתור קרקעות טובות להשקעה, מיפוי התאמה ואיתור של נכסים אטרקטיביים ומציאת קרקעות שמיועדות לעבור שינוי והפשרה.
כיוון שכל אחד ואחת מעמידים סכום משתנה לצורך העסקה, חשוב לנו למצוא את העסקאות שיכולות להיות רלוונטיות ולאתר גם הזדמנויות ברגע האחרון.

לחצו על התמונה לקבלת מידע על הפרוייקט

מלאו פרטים לקבלת מידע

תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:

קרקעות למכירה לפי איזורים:

עסקאות חמות באתר: שדה ורבורג, גדרה, פרדס חנה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו! דילוג לתוכן