קרקע חקלאית בחולון

הגיע הזמן להשקיע חכם!

כל מה שצריך לדעת כל קרקע חקלאית בחולון

קרקע חקלאית בחולוןבשנים האחרונות אפשר לראות פרסומות רבות אשר מציעות קרקעות חקלאיות למכירה. העיר חולון אשר חולשת על שטח של כמעט 20 אלף דונם ומונה כ-200 אלף תושבים, מהווה את אחד מהאזורים הנדרשים למגורים. עסקאות רכישה של קרקע חקלאית בחולון יכולות להיות משתלמות. חלקן יעניקו תשואה תוך שנים ספורות וחלקן תוך זמן רב. כיצד אפשר לאתר עסקה טובה? מהי הדרך לדעת כי ההשקעה תהיה משתלמת? על כך בכתבה.

הדרך לאתר עסקת קרקע חקלאית בחולון שתהיה טובה

כל משקיע רוצה לעשות עסקה טובה. איתור עסקה שכזו דורש מיומנות, ניסיון ותשומת לב לפרטים הקטנים. באיתור העסקה יש לבדוק בין היתר את הפרטים הבאים:

 

  • מי בעל הקרקע – הדבר הראשון שיש לבדוק הוא מי מחזיק בבעלות על הקרקע והאם הבעלות פרטית או של המנהל. יש לבוא אל העסקה בעיניים פקוחות ולוודא כי לאחר ההעברה אנחנו נהיה הבעלים החוקיים של הקרקע.
  • מה מצב הקרקע – המטרה של רכישת הקרקע היא שבסופו של דבר היא תעבור הפשרה ואפשר יהיה לבנות עליה. אם מסיבה כלשהי הקרקע בחולון אינה מתאימה לבנייה, בשל איכות הקרקע או בשל הסביבה, אנחנו לא נקבל את התשואה הרצויה.

 

  • מה תוכניות העיר לאזור – העירייה יכולה לספק את המידע המלא על התוכניות העתידיות שלה ובדיקה מקדימה תעזור לנו להעריך האם צפוי להיות שינוי באזור בעתיד הקרוב או אפילו הרחוק. כדאי לדעת כי מדובר במידע שזמין לכל ואפשר לגשת אליו לפני כל עסקה.

אזורי שירות נוספים: קרקע חקלאית בכרכור | קרקע חקלאית בנימינה

האם אפשר לדעת מראש מה תהיה התשואה של העסקה?מגרשים חקלאים למכירה בחולון

רכישת קרקע חקלאית בחולון יכולה להיות משתלמת מאד אך אי אפשר לדעת מראש מה באמת תהיה התשואה. הדבר לא שונה מכל עסקת נדל"ן אך בשונה ממבנה קיים במקרה של קרקע ישנה תלות בהחלטות עירייה וגורמים נוספים שיקבעו מתי תתבצע ההפשרה. כיוון שחולון היא עיר שנמצאת במרכז הארץ, היא מושכת אליה משפחות והיא חייבת להמשיך להתפתח. מכאן אפשר להעריך כי קרקעות רבות יעברו הפשרה ובבוא היום הן יהיו שוות הרבה יותר ממחירן הנוכחי.

קרקע חקלאית ובמיוחד באזור המרכז יכולה להיות משתלמת כיוון שבעתיד צפוי להיבנות עליה מבנה שתהיה לו דרישה גבוהה למגורים. כדי להעריך מה יהיה גובה התשואה יש לבחון עסקאות שונות שבוצעו באזור, בארץ ולבצע ניתוחים של נתונים רבים. חברה מקצועית כקרקע טובה מבצעת הערכות של העסקה לפני היציאה לדרך וכחלק מתהליך הליווי. 

עסקה לטווח הקצר או עסקה לטווח הארוך – מה משתלם יותר?

חברת קרקע טובה מאתרת עסקאות קרקע למימוש בטווחים שונים. החברה מביאה ניסיון רב בתחום ומצליחה למצוא קרקעות בחולון ובשאר הארץ. אחת השאלות שעולה לא פעם היא מה עדיף, לחפש עסקת קרקע חקלאית בחולון למימוש בטווח הקצר או עסקאות למימוש בטווח הארוך. לשאלה זו אין תשובה אחת והיא תלויה בציפיות האישיות.

עסקאות בעלות טווח קצר נוטות להיות בעלות תשואה טובה אך נמוכה יותר מאלו של הטווח הארוך. עסקאות אלו ממומשות במהרה ומאפשרות לבעליהן ליהנות מנכס אותו ניתן למכור או להשכיר, למכור את השטח עצמו ולעבור לעסקה הבאה. לעומת זאת עסקאות ארוכות טווח יכולות להתאים מאד לאלו שמעוניינים להשקיע למען הדור הבא או לתקופת הפנסיה ושמוכנים להיאזר בסבלנות. 

לקבל ליווי מלא לאורך כל הדרךקרקעות חקלאיות באיזור חולון

חברת קרקע טובה מלווה עסקאות רכישת קרקע חקלאית בחולון ובמקומות נוספים בארץ. החברה מתמחה בהבנת צרכי הלקוחות, איתור העסקה המתאימה להם ובדיקה מעמיקה של הקרקע ושוויה. אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים כאן באתר, לספר לנו מהי ההשקעה האידאלית מבחינתכם ואנו נאתר עבורכם את הקרקע המתאימה ונלווה את העסקה. יצירת הקשר נעשית ללא כל תשלום וללא התחייבות מצדכם. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים כאן באתר.

Rate this post

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-050-800-4093 או השאירו פרטים

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

קרקע טובה - השקעה חכמה לעתיד

חברת קרקע טובה מתמחה בתחום קרקעות חקלאיות להשקעה.
החברה שמה לעצמה ללוות את לקוחותיה לכל אורך הדרך, משלב הבנת הצרכים, דרך איתור הקרקע הרלוונטית ועד לביצוע העסקה בפועל.
המטרה שלנו היא לעזור לך לבצע את התהליך כך שיתאים לצרכים האישיים שלך.

שירותי החברה מקיפים ועונים על כל הצרכים ברכישת קרקע להשקעה.
החברה מתמחה באיתור קרקעות טובות להשקעה, מיפוי התאמה ואיתור של נכסים אטרקטיביים ומציאת קרקעות שמיועדות לעבור שינוי והפשרה.
כיוון שכל אחד ואחת מעמידים סכום משתנה לצורך העסקה, חשוב לנו למצוא את העסקאות שיכולות להיות רלוונטיות ולאתר גם הזדמנויות ברגע האחרון.

לחצו על התמונה לקבלת מידע על הפרוייקט

מלאו פרטים לקבלת מידע

תוכן עניינים

לקוחות ממליצים:

קרקעות למכירה לפי איזורים:

עסקאות חמות באתר: שדה ורבורג, גדרה, פרדס חנה

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו! דילוג לתוכן